VOLTCRAFT VC-44 ručni multimetar digitalni CAT III 1000 V Zaslon (brojevi): 20000
- Kataloški br:
- 3431311 - 62
- Oznaka:
- VC-17156555
- EAN:
- 4064161481593
- Kataloški br:
- 3431311 - 62
- Oznaka:
- VC-17156555
- EAN:
- 4064161481593
VOLTCRAFT VC-44 ručni multimetar digitalni CAT III 1000 V Zaslon (brojevi): 20000
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 2-u-1 uređaji: digitalni multimetar i osciloskop
- CAT III 1000 V
- DMM prikaz: 20.000 otkucaja
- True RMS
- Automatsko mjerenje krivulje signala
- 7,11 cm IPS LCD (2,8 inča)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Mjerno područje V/DC min. | 20 mV |
| Vrsta proizvoda | ručni multimetar |
| Mjerno područje V/DC maks. | 1000 V |
| Mjerno područje V/AC min. | 20 mV |
| Mjerno područje V/AC maks. | 750.0 V |
| Mjerno područje A/DC min. | 200 µA |
| Mjerno područje A/DC maks. | 10 A |
| Mjerno područje A/AC min. | 200 µA |
| Mjerno područje mjerenja A/AC maks. | 10 A |
| Mjerno područje otpora | 200,00 Ω ~ 100,00 MΩ |
| Mjerno područje kapaciteta | 2.000 nF ~ 20,00 mF |
| Mjerno područje frekvencije | 200,00 Hz ~ 20 000 MHz |
| Osnovna preciznost ± | 0.15 % |
| Vrsta mjerenja | true rms |
| Područje frekvencije | 200,00 Hz ~ 20 000 MHz |
| Opskrba naponom | Litij-ionska baterija 18650 3.7 V |
| Visina | 41.5 mm |
| Širina | 93 mm |
| Dužina | 188 mm |
| Težina | 0.33 kg |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT III 1000 V |
| Mjerenje napona | AC/DC |
| Mjerenje struje | AC/DC |
| Tip | VC-44 |
| Zaslon | digitalni |
| Zaslon (brojevi) | 20000 |
| dim. | (D x Š x V) 188 x 93 x 41.5 mm |
| Sučelja | USB-C |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Dva u jednom: Ručni multimetar s osnovnim osciloskopom
Voltcraft VC-44 kombinira funkcije digitalnog multimetra i osciloskopa u jednom kompaktnom kućištu. S sigurnosnom oznakom CAT III 1000 V, VC-44 je dizajniran za rad u građevinskim instalacijama s naponom do 1000 volti. Kombinacija dvaju mjernih instrumenta čini mjerač svestranim alatom za električare, tehničare i servisno osoblje.
DMM funkcije
Voltcraft VC-44 ima visoku rezoluciju zaslona od 20 000 brojeva i True RMS, što osigurava točna mjerenja izmjeničnih napona i struja čak i s nesinusoidnim signalima. Pokriva sve uobičajene DMM funkcije, uključujući AC/DC napon, AC/DC struju, otpor, kapacitet, frekvenciju i radni ciklus. Osim toga, uređaj nudi mjerenje dioda i inteligentno detektiranje senzora.
Funkcije osciloskopa
Integrirani 1-kanalni osciloskop ima analognu propusnost i omogućuje uzorkovanje u stvarnom vremenu. Automatsko mjerenje krivulje signala, kao i automatsko mjerenje Vmax, Vmin, Vss, Vavg, Veff i frekvencije, olakšavaju brzu analizu signala. Funkcije okidanja Auto, Normal i Single, kao i opcija automatskog postavljanja vremenske baze, vertikalne amplitude i vrijednosti okidanja pojednostavljuju rad.
Jednostavnost korištenja i zaštita
IPS LCD zaslon od 7,11 cm (2,8 inča) s pozadinskim osvjetljenjem osigurava jasne i lako čitljive rezultate mjerenja i oblike signala, čak i u slabo osvijetljenim okruženjima. VC-44 ima robusnu zaštitu ulaza kako bi se zaštitio od prenapona. Indikator upozorenja za bateriju pravovremeno vas obavještava o niskoj razini napunjenosti, a stanje pripravnosti doprinosi energetskoj učinkovitosti.
Isporuka s priborom
Isporuka uključuje sam mjerni uređaj, par mjernih kabela, USB kabel, praktičnu torbu za siguran transport i detaljne upute za uporabu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Automatsko mjerenje signala: Vmax, Vmin, Vss, Vavg, Veff i frekvencija
- Inteligentno otkrivanje senzora
- Funkcija DMM-a: AC/DC napon, AC/DC struja, otpor, kapacitet, frekvencija,
- Radni ciklus, mjerenje diode
- Funkcija osciloskopa: Analogna propusnost, uzorkovanje u stvarnom vremenu, 1 kanal,
- Funkcija okidanja: Automatski/Normalni/Pojedinačni, Automatsko podešavanje (vremenska baza/vertikalna amplituda/vrijednost okidanja)
- Pozadinsko osvjetljenje
- Zaštita ulaza
- Upozorenje za stanje baterije
- Način pripravnosti
Opseg isporuke
- mjerni uređaj
- Direktor testiranja (par)
- USB kabel
- Torba
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





