VOLTCRAFT VC-515 adapter za strujna kliješta Mjerni raspon A/AC (raspon): 1 - 1000 A Mjerni raspon A/DC (raspon): 1 - 10
- Kataloški br:
- 3521175 - 62
- Oznaka:
- VC-17605875
- EAN:
- 4064161493817
- Kataloški br:
- 3521175 - 62
- Oznaka:
- VC-17605875
- EAN:
- 4064161493817
VOLTCRAFT VC-515 adapter za strujna kliješta Mjerni raspon A/AC (raspon): 1 - 1000 A Mjerni raspon A/DC (raspon): 1 - 10
225.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mjerenje struje (AC/DC): do 1000 A
- Frekvencijski prolaz (ACA): 45 - 400 Hz
- Područje otvaranja strujnih kliješta 35 mm
- CAT IV 600 V, CAT III 1500 V
- Prikazi za različite raspone struje
- Odgovara za Voltcraft VC195 i VC480
- Mjerni promjer (maks.): vodič 35 mm / bakrena sabirnica 65 x 8 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Područje otvaranja strujnih kliješta | 35 mm |
| Vrsta proizvoda | adapter za strujna kliješta |
| Priključak B | muški priključak 4 mm |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Mjerno područje A/AC min. | 1 A |
| Mjerno područje mjerenja A/AC maks. | 1000 A |
| Mjerno područje A/DC min. | 1 A |
| Mjerno područje A/DC maks. | 1000 A |
| dim. | (D x Š x V) 73.5 x 46.5 x 255.7 mm |
| Mjerenje struje | AC/DC |
| Kategorija mjerenja | CAT IV 600 V CAT III 1500 V |
| Težina | 425 g |
| Izlazni signal (maks.) | 1 V |
| Frekvencija (maks.) | 400 Hz |
| Širina | 46.5 mm |
| Visina | 255.7 mm |
| Dužina | 73.5 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
VOLTCRAFT VC-515 adapter za strujne kliješta je vrlo pouzdana i sigurna AC/DC strujna kliješta koja se mogu koristiti kao produžetak za multimetre za mjerenje struje. Mjeri struju kroz senzor i pretvara vrijednost struje u vrijednost napona. Pretvoreni napon se zatim kabelom prenosi do multimetra, koji prikazuje odgovarajuću vrijednost napona. Može mjeriti AC/DC struje do 1000 A.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Radna nadmorska visina: 2000 m
- Duljina prijenosnog kabela: 1,1 m
- Izlazni faktori od 1 mV/A i 10 mV/A za brza mjerenja
- Vanjski senzor s kleštama za digitalne multimetre. Omogućuje mjerenje struje do 1000 A. Kompatibilan sa sljedećim digitalnim multimetrima:
- Tanki terminalni blok od 35 mm, pogodan za područja s gustim ožičenjem. AC/DC struja: 1000 A; frekvencijski odziv: 45 Hz do 400 Hz. S funkcijom korekcije nule. Visoka klasa zaštite: CAT III 1500 V / CAT IV 600 V. Idealan za primjenu u napajanju, održavanju postrojenja, petrokemiji, strojarstvu, HVAC sustavima, obnovljivim izvorima energije, tvornicama i laboratorijima.
Opseg isporuke
- Adapter za kliješta
- 2 x 1,5 AAA baterije
- Futrola
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





