VOLTCRAFT VC195 ručni multimetar digitalni CAT III 600 V Zaslon (brojevi): 60000
- Kataloški br:
- 3411963 - 62
- Oznaka:
- VC-17059815
- EAN:
- 4064161478678
- Kataloški br:
- 3411963 - 62
- Oznaka:
- VC-17059815
- EAN:
- 4064161478678
VOLTCRAFT VC195 ručni multimetar digitalni CAT III 600 V Zaslon (brojevi): 60000
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT III 600 V
- 60.000 znakova
- True RMS
- Automatski odabir raspona
- Funkcija džepne svjetiljke i osvjetljenje ekrana
- Beskontaktno ispitivanje napona
- 600 V visokoučniskih osigurača
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Mjerno područje V/DC min. | 0.01 mV |
| Vrsta proizvoda | ručni multimetar |
| Mjerno područje V/DC maks. | 600 V |
| Mjerno područje V/AC min. | 0.01 mV |
| Mjerno područje V/AC maks. | 600 V |
| Mjerno područje A/DC min. | 0.0001 A |
| Mjerno područje A/DC maks. | 10 A |
| Mjerno područje A/AC min. | 0.0001 A |
| Mjerno područje mjerenja A/AC maks. | 10 A |
| Mjerno područje otpora | 0,01 Ω - 40 MΩ |
| Mjerno područje kapaciteta | 1 nF – 10.000 µF |
| Mjerno područje frekvencije | 0,01 Hz - 50 kHz |
| DC unutaršnji otpor | 10 MΩ |
| AC unutaršnji otpor | 10 MΩ |
| Osnovna preciznost ± | 0.4 % |
| Vrsta mjerenja | true rms |
| Područje frekvencije | 45 Hz - 1 kHz |
| Opskrba naponom | 9 V blok |
| Visina | 157.5 mm |
| Širina | 76.5 mm |
| Dužina | 40 mm |
| Težina | 289 g |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT III 600 V |
| Mjerenje napona | AC/DC |
| Mjerenje struje | AC/DC |
| Tip | VC195 |
| Zaslon | digitalni |
| Zaslon (brojevi) | 60000 |
| dim. | (D x Š x V) 40 x 76.5 x 157.5 mm |
| Frekvencija mjerenja | Nominalno 3 Hz |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Ručni multimetar VOLTCRAFT VC 195 je vaš multimetar s apsolutnom preciznošću. VRHUNSKA oprema u kompaktnoj seriji VC 100.
Prebacivanje impedancije (LoZ)
Zbog nižeg unutarnjeg otpora mjernog uređaja u ovom položaju prekidača, smanjuju se odstupanja mjerenja uzrokovana lutajućim i fantomskim naponima.
Automatsko otkrivanje AC/DC
U položaju LoZ prekidača, prebacivanje između istosmjernog i izmjeničnog napona događa se automatski.
Preklopni niskopropusni filtar (LPF)
U digitalno upravljanim motorima, neželjeni, superponirani upravljački signali se zanemaruju u svrhu mjerenja.
Min. Maks.
Maksimalne i minimalne vrijednosti niza mjerenja se pohranjuju i prikazuju.
Tihi način rada
Zvučni signali mogu se deaktivirati.
Iznimno oštar zaslon
Impresivan, jasno čitljiv EBTN zaslon i u svijetlim okruženjima i u mraku. S dijagonalom zaslona od 5,6 cm (2,2 inča), sve znamenke i simboli prikazuju se znatno veći, čime se izbjegavaju pogreške pri čitanju.
Fleksibilni mjerni kablovi
Dvoslojni, dvobojni silikonski premaz s indikatorom istrošenosti osigurava maksimalnu fleksibilnost i udoban rad.
Zaštita zaslona i tipki
Diskretno integrirani rubovi štite zaslon, rotirajući prekidač i sve tipke.
Pažljivo izrađeno dvokomponentno kućište s integriranom mekom gumenom zaštitom ne samo da osigurava dobar hvat, već i štiti mjerni uređaj tijekom težih primjena.
Otporan na prevrtanje
Široka, mekana gumena baza pruža znatno veću stabilnost kada je stalak rasklopljen.
Ne kliže se
Ležeći i uspravni položaj s priključenim mjernim kabelima - mjerni uređaj ostaje u položaju. Kada se skladišti bez mjernih kabela, gumena zaštita rubova sprječava klizanje, čak i kada mjerni uređaj leži na strani s zaslonom.
Funkcija džepne svjetiljke
Ugrađeno LED svjetlo olakšava pronalaženje puta do kutije s osiguračima u mraku.
Beskontaktno otkrivanje napona
NCV senzor je integriran u prednju stranu kućišta. Ovaj proces detektira elektromagnetsko polje koje generira kabel pod naponom. To vam omogućuje, na primjer, da pronađete položaj koji dovodi do prekida priklještenog produžnog kabela. Kroz izolaciju.
Precizna mjerenja putem mjerenja True RMS (real-sense)
TrueRMS, mjerenje stvarne efktivne vrijednosti omogućava točno mjerenje nesimetričkih napona i struja koji odstupaju od osnovnog oblika sinusnog vala. Asimetrični naponi najčešće se nalaze u regulatorima snage kao što su prigušivači, regulatori brzine, preklopni izvori napajanja, pulsni punjači ili elektronički regulatori brzine u izradi modela itd. Konvencionalni instrumenti za usrednjavanje ponekad pokazuju vrlo velika odstupanja mjerenja u ovim mjernim zadacima.
Uklonjive zaštitne kapice
Mjerni vrhovi su optimalno zaštićeni protiv dodira. Po potrebi se može skinuti zaštitna kapica za npr. mjerenja zatičnih stezaljki.
Pouzdani mjerni rezultati s tvorničkim kalibriranjem
U okviru osiguranja kvalitete na svim mjernim uređajima marke VOLTCRAFT® se u proizvodnji se provodi kalibriranje po tvorničkom standardu. Ono omogućava visoku kvalitetu i održanje granica tolerancije koje su navedene u tehničkim podacima u uputstvima za korištenje. Certifikat se ovdje ne izdaje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Prebacivanje impedancije (LoZ)
Zbog nižeg unutarnjeg otpora mjernog uređaja u ovom položaju prekidača, smanjuju se odstupanja mjerenja uzrokovana lutajućim i fantomskim naponima.
Automatsko otkrivanje AC/DC
U položaju LoZ prekidača, prebacivanje između istosmjernog i izmjeničnog napona događa se automatski.
Preklopni niskopropusni filtar (LPF)
U digitalno upravljanim motorima, neželjeni, superponirani upravljački signali se zanemaruju u svrhu mjerenja.
Min. Maks.
Maksimalne i minimalne vrijednosti niza mjerenja se pohranjuju i prikazuju.
Tihi način rada
Zvučni signali mogu se deaktivirati.
Iznimno oštar zaslon
Impresivan, jasno čitljiv EBTN zaslon i u svijetlim okruženjima i u mraku. S dijagonalom zaslona od 5,6 cm (2,2 inča), sve znamenke i simboli prikazuju se znatno veći, čime se izbjegavaju pogreške pri čitanju.
Fleksibilni mjerni kablovi
Dvoslojni, dvobojni silikonski premaz s indikatorom istrošenosti osigurava maksimalnu fleksibilnost i udoban rad.
Zaštita zaslona i tipki
Diskretno integrirani rubovi štite zaslon, rotirajući prekidač i sve tipke.
Pažljivo izrađeno dvokomponentno kućište s integriranom mekom gumenom zaštitom ne samo da osigurava dobar hvat, već i štiti mjerni uređaj tijekom težih primjena.
Otporan na prevrtanje
Široka, mekana gumena baza pruža znatno veću stabilnost kada je stalak rasklopljen.
Ne kliže se
Ležeći i uspravni položaj s priključenim mjernim kabelima - mjerni uređaj ostaje u položaju. Kada se skladišti bez mjernih kabela, gumena zaštita rubova sprječava klizanje, čak i kada mjerni uređaj leži na strani s zaslonom.
Funkcija džepne svjetiljke
Ugrađeno LED svjetlo olakšava pronalaženje puta do kutije s osiguračima u mraku.
Beskontaktno otkrivanje napona
NCV senzor je integriran u prednju stranu kućišta. Ovaj proces detektira elektromagnetsko polje koje generira kabel pod naponom. To vam omogućuje, na primjer, da pronađete položaj koji dovodi do prekida priklještenog produžnog kabela. Kroz izolaciju.
Precizna mjerenja putem mjerenja True RMS (real-sense)
TrueRMS, mjerenje stvarne efktivne vrijednosti omogućava točno mjerenje nesimetričkih napona i struja koji odstupaju od osnovnog oblika sinusnog vala. Asimetrični naponi najčešće se nalaze u regulatorima snage kao što su prigušivači, regulatori brzine, preklopni izvori napajanja, pulsni punjači ili elektronički regulatori brzine u izradi modela itd. Konvencionalni instrumenti za usrednjavanje ponekad pokazuju vrlo velika odstupanja mjerenja u ovim mjernim zadacima.
Uklonjive zaštitne kapice
Mjerni vrhovi su optimalno zaštićeni protiv dodira. Po potrebi se može skinuti zaštitna kapica za npr. mjerenja zatičnih stezaljki.
Pouzdani mjerni rezultati s tvorničkim kalibriranjem
U okviru osiguranja kvalitete na svim mjernim uređajima marke VOLTCRAFT® se u proizvodnji se provodi kalibriranje po tvorničkom standardu. Ono omogućava visoku kvalitetu i održanje granica tolerancije koje su navedene u tehničkim podacima u uputstvima za korištenje. Certifikat se ovdje ne izdaje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Mjerenje napona AC/DC
- Mjerenje AC/DC struje do 10 A
- Mjerenje otpora
- Mjerenje kapaciteta
- Mjerenje frekvencije
- Ispitivanje dioda
- Akustički ispitivač vodljivosti
- Niskopropusni filtar (V/AC)
- LoZ funkcija (niska impedancija V/AC)
- Maks./min. funkcija
- Funkcija mjerenja relativne vrijednosti.
- Funkcija zadržavanja (prikaza) podataka
- Prikaz slabe baterije
- Otporno kućište sa zaštitom od mekane gume
- Automatsko isključivanje.
- AutoVolt (automatski odabir DC/AC napona)
- Podržava mjerenje AC/DC struje s vanjskim strujnim stezaljkama
Opseg isporuke
- Multimetar
- 9 V blok baterija
- 1 par mjernih kabela
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (18)





