VOLTCRAFT VC311 ručni multimetar digitalni CAT III 600 V Zaslon (brojevi): 6000
- Kataloški br:
- 3368743 - 62
- Oznaka:
- VC-16843715
- EAN:
- 4064161398693
- Kataloški br:
- 3368743 - 62
- Oznaka:
- VC-16843715
- EAN:
- 4064161398693
VOLTCRAFT VC311 ručni multimetar digitalni CAT III 600 V Zaslon (brojevi): 6000
135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT III 600 V
- 6000 brojeva
- True RMS
- EBTN negativni oglas
- LED džepna svjetiljka
- Beskontaktno ispitivanje napona (NCV)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Mjerno područje V/DC min. | 0.001 V |
| Vrsta proizvoda | ručni multimetar |
| Mjerno područje V/DC maks. | 600 V |
| Mjerno područje V/AC min. | 0.001 V |
| Mjerno područje V/AC maks. | 600 V |
| Osnovna preciznost ± | 1.5 % |
| Vrsta mjerenja | true rms |
| Visina | 50 mm |
| Širina | 50 mm |
| Dužina | 210 mm |
| Težina | 190 g |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT III 600 V |
| Mjerenje napona | AC/DC |
| Tip | VC311 |
| Zaslon | digitalni |
| Zaslon (brojevi) | 6000 |
| dim. | (D x Š x V) 210 x 50 x 50 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Praktičan, robustan i snažan
Voltcraft VC311 digitalni multimetar Mini idealan je partner za sve profesionalne poslove koji zahtijevaju fleksibilnost: Kompaktno kućište ima robusnu meku gumenu zaštitu, a mjerni uređaj nudi širok raspon funkcija.
Sve važne mjerne funkcije
Voltcraft VC311 asortiman uključuje mjerenja istosmjernog i izmjeničnog napona do maksimalno 600 V, elektronička mjerenja frekvencije od 99,99 Hz do 999,9 kHz, kao i ispitivanje kontinuiteta, ispitivanje dioda i radnog ciklusa. Osim toga, mogu se mjeriti kapaciteti do 60 mF i otpori do 60 MΩ. Posebno praktično: Po potrebi, mjerni uređaj automatski preuzima postavku raspona, a funkcija zadržavanja zamrzava izmjerene vrijednosti, što ih čini lakšim za očitavanje. Maksimalne i minimalne vrijednosti mogu se lako usporediti u memoriji. Zahvaljujući True-RMS-u, VC311 pruža najtočnija mjerenja pri radu s nesinusoidnim valnim oblicima.
Sigurna upotreba
Certificiran prema CAT III 600 V, Voltcraft VC311 također koristi signal za označavanje određenih opasnosti pri mjerenju napona opasnih na dodir. Naponska ispitivanja mogu se provoditi beskontaktno (NCV).
Jasan zaslon i pametne značajke
EBTN negativni zaslon (Enhanced Black Twisted Nematic) odlikuje se izuzetno visokim kontrastom i izvrsnom čitljivošću. Zaslon ima 6000 brojeva. Osim toga, integrirani su indikator razine baterije i LED svjetiljka.
Pribor
Ručni multimetar isporučuje se s mjernim kabelima, odgovarajućim mikro baterijama (tip AAA, 1,5 V) i uputama za uporabu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Mjerne funkcije:
- Istosmjerni napon do maks. 600 V
- Izmjenični napon do maks. 600 V
- Mjerenje frekvencije od 99,99 Hz do 999,9 kHz (elektronički)
- Kapaciteti do 60 mF
- Otpori do 60 MΩ
- Ispitivanje vodljivosti
- Ispitivanje dioda
- Ostale funkcije:
- Automatski odabir raspona
- Funkcija zadržavanja (prikaza) podataka
- Memorija izmjerenih vrijednosti maksimalne i minimalne vrijednosti
- Radni ciklus (duty cycle)
- Integrirana LED svjetiljka
- Prikaz stanja napunjenosti baterije
- Simbol upozorenja pri mjerenju opasnih napona
- Otporno kućište sa zaštitom od mekane gume
Opseg isporuke
- Ručni multimetar VC311
- 1 x mjerni kabeli
- 2 x mikro baterije (tip AAA, 1,5 V)
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)
- Dodatni (1)





