VOLTCRAFT VC538 strujne stezaljke digitalni CAT III 600 V, CAT II 1000 V Zaslon (brojevi): 6000
- Kataloški br:
- 3208847 - 62
- Oznaka:
- VC-16044235
- EAN:
- 4064161333403
- Kataloški br:
- 3208847 - 62
- Oznaka:
- VC-16044235
- EAN:
- 4064161333403
VOLTCRAFT VC538 strujne stezaljke digitalni CAT III 600 V, CAT II 1000 V Zaslon (brojevi): 6000
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT III 600 V, CAT II 1000 V
- 6.000 znakova
- True RMS
- Mjerenje AC/DC struje do 1000 A
- 8 mjernih funkcija: struja, napon, otpor, temperatura, kapacitet, frekvencija, test kontinuiteta, test dioda
- uklj. osvjetljenje mjernog mjesta
- Aplikacija za Android i iOS
- Raspon otvaranja za strujna kliješta 32,5 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Mjerno područje V/DC min. | 0.1 mV |
| Vrsta proizvoda | strujne stezaljke |
| Mjerno područje V/DC maks. | 1000 V |
| Mjerno područje V/AC min. | 0.001 V |
| Mjerno područje V/AC maks. | 750 mV |
| Mjerno područje A/DC min. | 0.001 A |
| Mjerno područje A/DC maks. | 1000 A |
| Mjerno područje A/AC min. | 0.001 A |
| Mjerno područje mjerenja A/AC maks. | 1000 A |
| Vrsta mjerenja | true rms |
| Visina | 241 mm |
| Širina | 77 mm |
| Dužina | 40 mm |
| Težina | 350 g |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT III 600 V CAT II 1000 V |
| Mjerenje struje | AC/DC |
| Tip | VC538 |
| Zaslon | digitalni |
| Zaslon (brojevi) | 6000 |
| dim. | (D x Š x V) 40 x 77 x 241 mm |
| Područje otvaranja strujnih kliješta | 32.5 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Za jednostavno i brzo mjerenje istosmjerne i izmjenične struje do 1000A
Za razliku od multimetra strujni krug ne treba prekidati. Savršen za servisiranje strojeva, u razvodnim ormarima pa čak i kod mjerenja visokih struja u elektrici motornih i teretnih vozila.
Funkcije multimetra
Uređaj ima funkcije mjerenja napona, frekvencije, temperature, struje, kapaciteta i otpora s automatskim odabirom raspona kao i ispitivanje dioda i ispitivanje akustičnog kontinuiteta.
Zaslon visokog kontrasta sa 6000 brojanja
Izuzetno lako čitljiv zaslon u svim uvjetima osvjetljenja. Ovaj model je bolji od konvencionalnih strujnih kliješta, posebno u upravljačkim ormarima koji nisu potpuno osvijetljeni. Zaslon prikazuje 4-znamenkaste vrijednosti do 5999 (6000 odbrojavanja) bez obzira na položaj decimalne točke.
Tipka za držanje savršeno dostupna palcem
Tipka Hold koristi se za spremanje mjerenja ako se zaslon ne može očitati tijekom mjerenja. Ovdje je ovaj gumb ergonomski smješten na mjestu palca. Ne morate ga prvo tražiti, kao što je slučaj s uobičajenim kliještima.
Pouzdani mjerni rezultati s tvorničkim kalibriranjem
U okviru osiguranja kvalitete na svim mjernim uređajima marke VOLTCRAFT® se u proizvodnji se provodi kalibriranje po tvorničkom standardu. Ono omogućava visoku kvalitetu i održanje granica tolerancije koje su navedene u tehničkim podacima u uputstvima za korištenje. Certifikat se ovdje ne izdaje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Funkcija zadržavanja podataka, automatsko isključivanje, TRMS, Max/Min, Radni ciklus, REL funkcija
- Mjerne funkcije: struja, napon, otpor, temperatura, kapacitet, frekvencija, test kontinuiteta, test dioda, beskontaktni test napona (NCV), ZERO funkcija
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)





