VOLTCRAFT VC541 strujne stezaljke digitalni CAT III 600 V Zaslon (brojevi): 2000
- Kataloški br:
- 3208846 - 62
- Oznaka:
- VC-16044230
- EAN:
- 4064161333397
- Kataloški br:
- 3208846 - 62
- Oznaka:
- VC-16044230
- EAN:
- 4064161333397
VOLTCRAFT VC541 strujne stezaljke digitalni CAT III 600 V Zaslon (brojevi): 2000
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CAT III 600 V
- Struja curenja visoke rezolucije: do 100 μA AC
- 2000 brojati
- Mjerenje AC/DC napona
- Mjerenje napona s promjenjivom frekvencijom (LPF)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Mjerno područje V/DC min. | 0.1 mV |
| Vrsta proizvoda | strujne stezaljke |
| Mjerno područje V/DC maks. | 600 V |
| Mjerno područje V/AC min. | 0.001 V |
| Mjerno područje V/AC maks. | 600 V |
| Mjerno područje A/AC min. | 100 µA |
| Mjerno područje mjerenja A/AC maks. | 200 A |
| Visina | 199 mm |
| Širina | 67 mm |
| Dužina | 35 mm |
| Težina | 280 g |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT III 600 V |
| Mjerenje struje | AC |
| Tip | VC541 |
| Zaslon | digitalni |
| Zaslon (brojevi) | 2000 |
| dim. | (D x Š x V) 35 x 67 x 199 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
VC-541 strujna kliješta Voltcrafta omogućuje sigurno i učinkovito otkrivanje struja curenja od 100 μA AC. 3,5-znamenkasti LCD zaslon s 1999 brojača i crnim LED pozadinskim osvjetljenjem osigurava jasnu i laku čitljivost rezultata mjerenja. Funkcija zadržavanja podataka omogućuje vam zamrzavanje izmjerenih vrijednosti za kasnije
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Mjerne funkcije: struja, napon, otpor, test kontinuiteta, test dioda
- Automatsko isključivanje
- Funkcija zadržavanja podataka
- Indikator niske baterije
- Indikator preopterećenja: OL
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





