VOLTCRAFT VSPP-1230 19 "laboratorijska izvor napajanje, podesivi 0 - 300 V/DC 0 - 10 A 1200 W USB, LAN programabilno, da
- Kataloški br:
- 3413738 - 62
- Oznaka:
- VC-17068690
- EAN:
- 4064161479170
- Kataloški br:
- 3413738 - 62
- Oznaka:
- VC-17068690
- EAN:
- 4064161479170
VOLTCRAFT VSPP-1230 19 "laboratorijska izvor napajanje, podesivi 0 - 300 V/DC 0 - 10 A 1200 W USB, LAN programabilno, da
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj izlaza 1 x
- 0 - 300 V/DC / 0 - 10 A
- 1200 W
- USB, LAN
- programabilno, daljinsko kontrolirano
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | VSPP-1230 |
| Vrsta proizvoda | 19 "laboratorijska izvor napajanje, podesivi |
| Broj izlaza | 1 x |
| Snaga | 1200 W |
| Sučelja | USB LAN |
| Određene značajke | programabilno daljinsko kontrolirano |
| dim. | (D x Š x V) 215 x 453 x 88 mm |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Težina | 6.8 kg |
| Izlazni napon (max.) | 300 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 0 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 10 A |
| Izlazna struja (min.) | 0 A |
| Ulazi | 85-265 V/AC, 50-60 Hz |
| Širina | 453 mm |
| Visina | 88 mm |
| Dužina | 215 mm |
| Udio izmjeničnog napona | Napon: ≤250 mVp-p, Struja: ≤50 mArms |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
VOLTCRAFT VSPP-1230: Precizne performanse za vaš laboratorij – Otkrijte odmah!
Tražite li pouzdano i precizno laboratorijsko napajanje koje će se savršeno uklopiti u vaše ispitno okruženje? VOLTCRAFT VSPP-1230 je idealno rješenje za zahtjevne primjene u istraživanju, razvoju i industriji. Svojim impresivnim performansama i raznolikim značajkama, savršen je partner za vaše projekte.
Kompaktan, snažan, za upotrebu diljem svijeta
VSPP-1230 isporučuje konstantnu snagu od 1200 W i nudi fleksibilan izlazni raspon od 0 - 300 V/DC i 0 - 10 A. Bez obzira trebate li precizne napone za osjetljive krugove ili veće struje za ispitivanja performansi, ovaj uređaj pokriva širok spektar.
Zahvaljujući dizajnu s 1/2 rack dimenzijama (19 inča, 2 U, dubina 48 cm), VSPP-1230 se može jednostavno integrirati u postojeće rackove i štedi dragocjeni prostor u vašem laboratoriju. I najbolje od svega: Široki ulazni napon od 85 - 265 V omogućuje upotrebu diljem svijeta – idealno za međunarodne projekte ili distribuirane laboratorije.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tražite li pouzdano i precizno laboratorijsko napajanje koje će se savršeno uklopiti u vaše ispitno okruženje? VOLTCRAFT VSPP-1230 je idealno rješenje za zahtjevne primjene u istraživanju, razvoju i industriji. Svojim impresivnim performansama i raznolikim značajkama, savršen je partner za vaše projekte.
Kompaktan, snažan, za upotrebu diljem svijeta
VSPP-1230 isporučuje konstantnu snagu od 1200 W i nudi fleksibilan izlazni raspon od 0 - 300 V/DC i 0 - 10 A. Bez obzira trebate li precizne napone za osjetljive krugove ili veće struje za ispitivanja performansi, ovaj uređaj pokriva širok spektar.
Zahvaljujući dizajnu s 1/2 rack dimenzijama (19 inča, 2 U, dubina 48 cm), VSPP-1230 se može jednostavno integrirati u postojeće rackove i štedi dragocjeni prostor u vašem laboratoriju. I najbolje od svega: Široki ulazni napon od 85 - 265 V omogućuje upotrebu diljem svijeta – idealno za međunarodne projekte ili distribuirane laboratorije.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 1/2 dizajn za rack (19 inča), 2 U, 48 cm
- Podržava mnogo različitih ulaznih napona (85 - 265 V) za različite zemlje
- Visokoprecizna, konstantna izlazna snaga od 1200 W u kombinaciji sa širokim rasponom napona/struje na izlazu
- Visoka izlazna rezolucija (10 mV / 1 mA)
- Podržava programabilni izlaz signala LIST u 100 koraka
- CV / CC prioritet s podesivim rastućim/padajućim rubom
- Integrirani strujni krug za pražnjenje na izlazu
- Podržava daljinsko upravljanje putem SCPI-ja, serijske USB komunikacije
- Podržava analogni ulaz i izlaz, kao i suhi kontakt
- 10 cm (3,9 inča) TFT LCD zaslon s prikazom napona, struje i krivulja snage u stvarnom vremenu
- Paralelni rad je dopušten samo s identičnim modelom.
Opseg isporuke
- istosmjerno laboratorijsko napajanje
- Kabel za napajanje (1,5 m)
- USB kabel (1,08 m)
- ručke
- Izlazni terminal s daljinskom kompenzacijom
- Komplet vijaka
- Uputstva za korištenje
- Sigurnosno-tehnički list
Komentar
Paralelni rad je dopušten samo s identičnim modelom.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





