VOLTCRAFT VSPP-3015 19 "laboratorijska izvor napajanje, podesivi 0 - 150 V/DC 0 - 30 A 3000 W USB, LAN programabilno, da
- Kataloški br:
- 3413739 - 62
- Oznaka:
- VC-17068695
- EAN:
- 4064161479187
- Kataloški br:
- 3413739 - 62
- Oznaka:
- VC-17068695
- EAN:
- 4064161479187
VOLTCRAFT VSPP-3015 19 "laboratorijska izvor napajanje, podesivi 0 - 150 V/DC 0 - 30 A 3000 W USB, LAN programabilno, da
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj izlaza 1 x
- 0 - 150 V/DC / 0 - 30 A
- 3000 W
- USB, LAN
- programabilno, daljinsko kontrolirano
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | VSPP-3015 |
| Vrsta proizvoda | 19 "laboratorijska izvor napajanje, podesivi |
| Broj izlaza | 1 x |
| Snaga | 3000 W |
| Sučelja | USB LAN |
| Određene značajke | programabilno daljinsko kontrolirano |
| dim. | (D x Š x V) 215 x 453 x 88 mm |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Težina | 6.8 kg |
| Izlazni napon (max.) | 150 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 0 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 30 A |
| Izlazna struja (min.) | 0 A |
| Ulazi | 85-265 V/AC, 50-60 Hz |
| Širina | 453 mm |
| Visina | 88 mm |
| Dužina | 215 mm |
| Udio izmjeničnog napona | Napon: ≤100 mVp-p, Struja: ≤50 mArms |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Fleksibilnost i performanse za zahtjevne primjene
S laboratorijskim napajanjem VOLTCRAFT birate snažan uređaj koji kombinira najveću preciznost i iznimne performanse. S konstantnom izlaznom snagom od 3000 W i širokim rasponom napona od 0-150 V DC te rasponom struje od 0-30 A, ovaj uređaj nudi snagu potrebnu za vaše najzahtjevnije projekte. Visoka rezolucija od 10 mV i 1 mA omogućuje preciznu kontrolu, što je ključno za osjetljiva mjerenja i eksperimente.
Napredne značajke za optimalnu kontrolu
Ovo napajanje impresionira inteligentnim značajkama koje vam olakšavaju rad. Programirajte valne oblike do 100 koraka zahvaljujući funkciji LIST valnog oblika i iskoristite podesive vrijeme porasta i pada koje savršeno nadopunjuje CV/CC način rada s prioritetom. Jasan TFT LCD zaslon od 10 cm (3,9 inča) vizualizira izmjerene vrijednosti napona, struje i snage u stvarnom vremenu u jasnim krivuljama, tako da uvijek imate potpuni pregled.
Svestrana povezivost i jednostavna integracija
Integracija u postojeće sustave je dječja igra zahvaljujući svestranim sučeljima. Laboratorijsko napajanje podržava SCPI i serijsku USB komunikaciju za praktično daljinsko upravljanje. Osim toga, dostupni su analogni ulazi i izlazi, kao i funkcionalnost suhog kontakta, što vam daje još veću fleksibilnost u vašoj primjeni. Robusni 1/2-2U standardni rack od 48 cm (19 inča) i širok raspon ulaznog napona od 85 V do 265 V čine ovaj uređaj idealnim izborom za laboratorijska okruženja diljem svijeta.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 1/2 dizajn za rack (19 inča), 2 U, 48 cm
- Podržava mnogo različitih ulaznih napona (85 - 265 V) za različite zemlje
- Visokoprecizna, konstantna izlazna snaga od 3000 W u kombinaciji sa širokim rasponom napona/struje na izlazu
- Visoka izlazna rezolucija (10 mV / 1 mA)
- Podržava programabilni izlaz signala LIST u 100 koraka
- CV / CC prioritet s podesivim rastućim/padajućim rubom
- Integrirani strujni krug za pražnjenje na izlazu
- Podržava daljinsko upravljanje putem SCPI-ja, serijske USB komunikacije
- Podržava analogni ulaz i izlaz, kao i suhi kontakt
- 10 cm (3,9 inča) TFT LCD zaslon s prikazom napona, struje i krivulja snage u stvarnom vremenu
- Paralelni rad je dopušten samo s identičnim modelom.
Opseg isporuke
- istosmjerno laboratorijsko napajanje
- Kabel za napajanje (1,5 m)
- USB kabel (1,08 m)
- Ručke
- Izlazni terminal s daljinskom kompenzacijom
- Komplet vijaka
- Uputstva za korištenje
- Sigurnosno-tehnički list
Komentar
Paralelni rad je dopušten samo s identičnim modelom.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





