VOLTCRAFT VSPP-3060 19 "laboratorijska izvor napajanje, podesivi 0 - 600 V/DC 0 - 10 A 3000 W USB, LAN programabilno, da
- Kataloški br:
- 3413741 - 62
- Oznaka:
- VC-17068705
- EAN:
- 4064161479200
- Kataloški br:
- 3413741 - 62
- Oznaka:
- VC-17068705
- EAN:
- 4064161479200
VOLTCRAFT VSPP-3060 19 "laboratorijska izvor napajanje, podesivi 0 - 600 V/DC 0 - 10 A 3000 W USB, LAN programabilno, da
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj izlaza 1 x
- 0 - 600 V/DC / 0 - 10 A
- 3000 W
- USB, LAN
- programabilno, daljinsko kontrolirano
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | VSPP-3060 |
| Vrsta proizvoda | 19 "laboratorijska izvor napajanje, podesivi |
| Broj izlaza | 1 x |
| Snaga | 3000 W |
| Sučelja | USB LAN |
| Određene značajke | programabilno daljinsko kontrolirano |
| dim. | (D x Š x V) 215 x 453 x 88 mm |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Težina | 6.8 kg |
| Izlazni napon (max.) | 600 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 0 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 10 A |
| Izlazna struja (min.) | 0 A |
| Ulazi | 85-265 V/AC, 50-60 Hz |
| Širina | 453 mm |
| Visina | 88 mm |
| Dužina | 215 mm |
| Udio izmjeničnog napona | Napon: ≤500 mVp-p, Struja: ≤50 mArms |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Otkrijte VOLTCRAFT VSPP-3060: vaše precizno laboratorijsko napajanje za najviše zahtjeve!
Tražite li snažno i pouzdano laboratorijsko napajanje koje može podnijeti i najzahtjevnije zadatke? VOLTCRAFT VSPP-3060 je idealan izbor za istraživanje, razvoj, obrazovanje i industrijske primjene. Svojim impresivnim performansama nudi vam preciznost i stabilnost potrebnu za vaše projekte.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tražite li snažno i pouzdano laboratorijsko napajanje koje može podnijeti i najzahtjevnije zadatke? VOLTCRAFT VSPP-3060 je idealan izbor za istraživanje, razvoj, obrazovanje i industrijske primjene. Svojim impresivnim performansama nudi vam preciznost i stabilnost potrebnu za vaše projekte.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 1/2 dizajn za rack (19 inča), 2 U, 48 cm
- Podržava mnogo različitih ulaznih napona (85 - 265 V) za različite zemlje
- Visokoprecizna, konstantna izlazna snaga od 3000 W u kombinaciji sa širokim rasponom napona/struje na izlazu
- Visoka izlazna rezolucija (10 mV / 1 mA)
- Podržava programabilni izlaz signala LIST u 100 koraka
- CV / CC prioritet s podesivim rastućim/padajućim rubom
- Integrirani strujni krug za pražnjenje na izlazu
- Podržava daljinsko upravljanje putem SCPI-ja, serijske USB komunikacije
- Podržava analogni ulaz i izlaz, kao i suhi kontakt
- 10 cm (3,9 inča) TFT LCD zaslon s prikazom napona, struje i krivulja snage u stvarnom vremenu
- Paralelni rad je dopušten samo s identičnim modelom.
Opseg isporuke
- istosmjerno laboratorijsko napajanje
- Kabel za napajanje (1,5 m)
- USB kabel (1,08 m)
- ručke
- Izlazni terminal s daljinskom kompenzacijom
- Komplet vijaka
- Uputstva za korištenje
- Sigurnosno-tehnički list
Komentar
Paralelni rad je dopušten samo s identičnim modelom.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





