WAS Duljina kabela=1 m električni komplet otvoreni kraj kabela
- Kataloški br:
- 3556597 - 62
- EAN:
- 5.90132E+12
- Kataloški br:
- 3556597 - 62
- EAN:
- 5.90132E+12
WAS Duljina kabela=1 m električni komplet otvoreni kraj kabela
160.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
160.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 130 x 90 x 20 mm |
| Vrsta proizvoda | električni komplet |
| Priključak A | otvoreni kraj kabela |
| Duljina kabela | 1 m |
| Širina | 90 mm |
| Visina | 20 mm |
| Dužina | 130 mm |
| Kabel-Ø do | 0.75 mm² |
| Područje kabelskog Ø | 0.75 mm² (max) |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)





