WAS vrsta rotacijskog svjetla 2469 12 V/DC, 24 V/DC putem električnog sustava nadgradnja narančasta
- Kataloški br:
- 3413274 - 62
- Oznaka:
- 2469
- EAN:
- 5903098149970
- Kataloški br:
- 3413274 - 62
- Oznaka:
- 2469
- EAN:
- 5903098149970
WAS vrsta rotacijskog svjetla 2469 12 V/DC, 24 V/DC putem električnog sustava nadgradnja narančasta
89.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
89.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Iznimno svijetao s niskom potrošnjom energije
- Kompaktne dimenzije – fleksibilna upotreba
- Otporno na vibracije i vremenske uvjete
- Pogodno za vozila od 12V i 24V
- Dugi vijek trajanja zahvaljujući LED tehnologiji
- Sinkronizirano jedno s drugim
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 87 x 41.30 x 19.60 mm |
| Vrsta proizvoda | vrsta rotacijskog svjetla |
| Priključak | izloženi krajevi kabela |
| Dozvola | ECE R65 / R10 |
| Način pričvršćivanja | nadgradnja |
| Boje osvjetljenja | narančasta |
| Radni napon | 12 V/DC24 V/DC |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 41.30 mm |
| Visina | 19.60 mm |
| Dužina | 87 mm |
| Napajanje | putem električnog sustava |
| Oznaka ECE homologacije | 10R/06 |
| Duljina kabela | 24 cm |
Opis
Opis
WAS LED svjetlo upozorenja / trepćuće svjetlo | Narančasta | 12–24 V | 8 W | 24 LED diode – Kompaktno. Svijetlo. Pouzdan.
WAS LED svjetlo upozorenja impresionira svojim visokim svjetlosnim intenzitetom i kompaktnim dizajnom – idealno za upotrebu na komercijalnim vozilima, vozilima hitne pomoći, građevinskim strojevima ili prikolicama. S 24 visokoučinkovite LED diode, snagom od 8 W i radnim naponom od 12-24 V, nudi maksimalnu vidljivost i sigurnost - danju i noću.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
WAS LED svjetlo upozorenja impresionira svojim visokim svjetlosnim intenzitetom i kompaktnim dizajnom – idealno za upotrebu na komercijalnim vozilima, vozilima hitne pomoći, građevinskim strojevima ili prikolicama. S 24 visokoučinkovite LED diode, snagom od 8 W i radnim naponom od 12-24 V, nudi maksimalnu vidljivost i sigurnost - danju i noću.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Pogodno za vozila od 12V i 24V
- 24 visokoučinkovite LED diode, 8 vata
- Sinkronizirano jedno s drugim
Komentar
Prema zakonu, ljudi i / ili vozila bez posebne dozvole ne smiju koristiti ovu svjetiljku.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





