Electro PJP 2214/600V-CD1-100R mjerni vod muški priključak 4 mm 100 cm crvena 1 kom.
- Kataloški br:
- 3415013 - 62
- Oznaka:
- 2214/600V-CD1-100R
- EAN:
- 3665349012366
- Kataloški br:
- 3415013 - 62
- Oznaka:
- 2214/600V-CD1-100R
- EAN:
- 3665349012366
Electro PJP 2214/600V-CD1-100R mjerni vod muški priključak 4 mm 100 cm crvena 1 kom.
36.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
36.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Utični priključak Ø4 mm
- Dužina: 1.0m
- Utikač koji se može slagati
- klizna čahura
- 600 V KAT II
- 36A
- Kontaktni dijelovi: CuBe i poniklani mesing
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
| Priključak A | muški priključak 4 mm |
| Duljina kabela | 100 cm |
| Boja | crvena |
| Posebni priključci | klizna čahura sklopljiv |
| Nazivna struja | 36 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 36 A |
| Kontaktni materijal | mesing niklovan |
| Kategorija mjerenja | CAT II 600 V |
| Tip | 2214/600V-CD1-100R |
Opis
Opis
Ovi mjerni kabeli pružaju sigurnost prilikom spajanja na uređaje koji nemaju sigurne banana utikače. Uvlačivi rukavi štite od slučajnog kontakta.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





