Electro PJP 2214/600V-CD1-100R mjerni vod muški priključak 4 mm 100 cm crvena 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
2214/600V-CD1-100R
Oznaka:
2214/600V-CD1-100R
Main product image
1/3
Izdvojeno & Detalji
  • Utični priključak Ø4 mm
  • Dužina: 1.0m
  • Utikač koji se može slagati
  • klizna čahura
  • 600 V KAT II
  • 36A
Vrsta proizvodamjerni vod
Priključak Amuški priključak 4 mm
Duljina kabela100 cm
Bojacrvena
Posebni priključciklizna čahura
sklopljiv
Nazivna struja36 A
Nazivna struja - zaokružena36 A
Kontaktni materijalmesing niklovan
Kategorija mjerenjaCAT II 600 V