Melissa 16670085 aparat za šišanje crna, srebrna
- Kataloški br:
- 3558448 - 62
- Oznaka:
- 16670085
- EAN:
- 5707160018023
- Kataloški br:
- 3558448 - 62
- Oznaka:
- 16670085
- EAN:
- 5707160018023
Melissa 16670085 aparat za šišanje crna, srebrna
67.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
67.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | aparat za šišanje |
| Duljina reza (min.) | 3 mm |
| Boja | crna srebrna |
| Napajanje | strujni pogon |
| dim. | (D x Š x V) 23 x 6 x 4.5 cm |
| Težina | 315 g |
| Pogon preko | 230 V |
| Širina | 6 cm |
| Visina | 4.5 cm |
| Dužina | 23 cm |
| Duljina rezanja (maks.) | 12 mm |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Šišač
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





