Aksijalni ventilator 12 V/DC 40.8 m/h (D x Š  x V) 80 x 80 x 25 mm Panasonic ASFN84371
Kataloški br:
Oznaka:
ASFN84371
Oznaka:
ASFN84371
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
crna
Broj okretaja
1900 o/min
Dim.
(D x Š x V) 80 x 80 x 25 mm
Duljina
80 mm
Dužina kabela
30,00 cm
Izvođenje
0.84 W
Maksimalna potrošnja energije
70 mA
Maksimalna temperatura
70 °C
Materijal
Plastika
Minimalna temperatura
-10 °C
Nazivni napon
12 V/DC
Posebnosti
bez rotacijskog senzora
Protok zraka
40.8 m³/h
Razina buke (maks.)
22 dB
Širina
80 mm
Tip
ASFN84371
Veza
Kabal, ogoljeni kraj
Visina
25 mm
Vrsta proizvoda
aksijalni ventilator
Vrsta skladištenja
Dvostruki kuglični ležaj
Životni vijek
60000 h
Opis
Opis
Opseg isporuke